Jak złożyć zamówienie ?

Jak złożyć zamówienie ?

Składając zamówienie na platformie sklepowej

Poprzez wiadomość e-mail :
Wystarczy napisać do Nas wiadomość na adres zaproszenia.kaja@gmail.com, podając link lub nazwę interesującego wzoru oraz potrzebną ilość, a My w odpowiedzi wyślemy wszystkie informacje potrzebne do wykonania projektu oraz zrealizowania zamówienia.

Poprzez system zakupowy sklepu :
1. Na samym początku wybierają Państwo interesujący model zaproszenia, jego ilość oraz resztę danych odnośnie wybranego zaproszenia.
2. Następnie przesyłamy do Państwa na podany w zamówieniu e-mail, wszystkie materiały potrzebne do realizacji zamówienia (czcionki, zdobienia, teksty, wiersze itd). Można przesłać też swoje propozycje.
3. Kolejny etap obejmuje przygotowanie projektu zaproszenia w formie pliku graficznego, w ścisłej współpracy z Państwem oraz przesłanymi wskazówkami.
4. Po zatwierdzeniu projektu oraz uzgodnieniu wszelkich niezbędnych informacji, zamówienie trafia do realizacji.

Czas realizacji wynosi od 3 do maksymalnie 18 dni roboczych, od momentu wpłaty lub zatwierdzenia projektu (liczony od tego co nastąpiło jako ostanie), nie licząc czasu dostawy.

Jeśli w całej naszej ofercie nie znaleźli Państwo interesującego wzoru, chętnie zaprojektujemy zaproszenie specjalnie dla Was.
Indywidualne projekty wykonujemy dla zamówień powyżej 20szt.

Pytania proszę kierować na adres e-mail: zaproszenia.kaja@gmail.com lub telefonicznie 511 313 873 (pn-pt 9-17, sob. 9-12)

Życzymy udanych zakupów!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl